Bastet Catering, +48 22 622 91 10 wew. 103 w godz. 10:00-14:00, +48 602 651 941, w godz. 8:00-20:00, ,
Oferta dla biur podróży
Drukuj

Oferta dla biur podróży

Serdecznie zapraszamy biura podróży organizujące wycieczki turystyczne do Warszawy do nawiązania stałej współpracy z Bastet catering.

Bastet catering to solidny partner biznesowy. Na warszawskim rynku cateringowym działamy już ponad 10 lat. Pierwsze kroki w gastronomii stawialiśmy w 1981 r. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie żywienia grupowego jest najlepszym dowodem potwierdzającym nasz profesjonalizm i odpowiedzialność.

Oferujemy ciekawe pakiety wyżywienia dopasowane do wymagań i oczekiwań grup turystycznych. Nasze menu jest dopasowane zarówno do budżetu grupy, jak i do wiekowych wymagań żywieniowych w przypadku grup młodzieżowych. Nasze potrawy składają się zawsze ze świeżych półproduktów najwyższej jakości, nigdy nie korzystamy z dań gotowych.Wszystkie dania przygotowujemy zgodnie z normami SANEPIDu w siedzibie naszej firmy.

Bastet catering znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż u bram Parku Łazienkowskiego. Minuty spaceru dzielą naszą restaurację od Pałacu na Wodzie. Bastet catering to idealne miejsce odpoczynku tuż przed dalszym ruszeniem w drogę.

Zapraszamy również do skorzystania z usług noclegowych WCSM Agrykola.

 

Aby nawiązać z nami dłuższą współpracę prosimy o kontakt mailowy z naszą załogą.

Napisz do nas już dziś!

Kliknij tutaj, aby skorzystać z formularza kontaktowego.