Bastet Catering, +48 22 622 91 10 wew. 103 w godz. 10:00-14:00, +48 602 651 941, w godz. 8:00-20:00, ,
Oferta Dla Grup
Drukuj

Oferta dla grup turystycznych

Podczas odwiedzin w stolicy zapraszamy grupy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dotyczącej wyżywienia grupowego.

Przygotujemy dla Państwa całodniowe wyżywienie w atrakcyjnych cenach.

Nasza lokalizacja jest idealna dla grup zwiedzających Warszawę. Mieścimy się bowiem tuż przy samym Parku Łazienkowskim, nieopodal Sejmu.

Menu dopasujemy do Państwa oczekiwań oraz do zaplanowanego budżetu. Dysponujemy dużą, czystą i wygodną salą restauracyjną.

Na naszej stronie nie znajdą Państwo cen, gdyż jesteśmy otwarci na ich negocjacje. Rozumiemy, że nasi goście pochodzą z różnych części Polski, a co za tym idzie, niestety nasze portfele są zróżnicowane. Ceny w Warszawie potrafią zaskakiwac, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego i wyslania nam zapytania. Skomponujemy dla Pańśtwa indywidualne menu dopasowane do zaplanowanego budżetu.Zapraszamy również wycieczki szkolne do zatrzymania się w schronisku W.C.S.M. Agrykola i skorzystania z naszej specjalnej oferty na wyżywienie grup szkolnych.

Śniadania już od 12 zł!

Serwujemy śniadania talerzowe dla grup wycieczkowych, szkolnych, gimnazjalnych.Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego już od 20 zł.

Obiady dla grup już od 15 zł!

Dostarczymy obiad we wskazane miejsce lub zapraszamy do naszej restauracji

Obiadokolacje z daniem na ciepło już od 20 zł!

Serwujemy pyszne, smaczne o obfite obiadkolacje dla grup szkolnych, gimnazjalnych i turystycznych odwiedzających Warszawę. Idealny wybór po całodziennym zwiedzaniu!